Soustředění 2023

Vítejte na stránce pro zákonné zástupce hráčů přihlášených na soustředění FC Hustopeče.

Bude se již jednat o pátý ročník soustředění a vzhledem k velkému zájmu se nám podařilo poprvé celý penzion zaplnit pouze fotbalisty. Budeme tak mít krásné prostředí jen pro sebe. Už teď se moc těšíme.

Aktuálně je vše připraveno. Všichni účastníci mají uhrazeno a uvidíme se v neděli 6.8.2023 nejpozději ve 14 hodin na penzionu Zubr v Ujčově.
Kategorie počet hráčů
Hráči mladší přípravka 17 hráčů
Hráči starší přípravka 8 hráčů
Hráči mladší žáci 17 hráčů
Hráči starší žáci 9 hráčů
Údaj popis
Termín 6.8.2023 - 11.8.2023 (NE-PÁ)
Příjezd nástup ve 14 hodin tj. již začíná program, vlastní doprava
Odjezd odjezd autobusem ve 14 hodin, příjezd cca 15-16 hod u stadionu
Ubytování Penzion Zubr, obec Ujčov www.penzion-zubr.cz
Strava 5x denně (snídaně, oběd, večeře, 2x svačina)
Co je v ceně: vše potřebné: ubytování, jídlo, tréninky, hřiště, trenéři, výlety, programy apod.
Dárek tréninkový komplet v ceně

SOUSTŘEDĚNÍ 2023POTŘEBNÉ DOKUMENTY

Při nástupu hráče v Penzionu Zubr dne 6.8.2023 je povinnen zákonný zástupce předat uvedené formuláře:

• Potvrzení od lékaře. Toto není nutné pro hráče, kteří absolvovali kemp v roce 2022. Dále se povinnost netýká hráčů, kteří absolvovali sportovní lékařskou prohlídku u lékaře a mají zaevidováno v klubovém systému EOS.
  • Souhlas rodiče. Zde souhlasíte, že dítě neprodělává žádné infekční nemoci a předáváte ho na kemp zdravé. Zároveň souhlasíte s případnou akutní hospitalizací, uvádíte zdatnost plavce a případné alergie.