Přání do roku 2024

31. 12. 20230
Vážení obchodní přátelé, členové, hráči, funkcionáři,

do nového roku přeji zdraví, štěstí, hezkých fotbalových zážitků a vydařený rok 2024 pro všechny týmy našeho oddílu. Děkuji za podporu sponzorům a lidem, kteří nám pomáhali se starat o provoz klubu ve svém volném čase. Pro klub naší velikosti je to věc nenahraditelná. Klub FC Hustopeče prošel za rok 2023 řadou změn  a největší část je ještě před námi. Věříme, že nadále budete jeho součástí ať již jako hráč, funkcionář či fanoušek. Naše cíle jsou letos totiž velké a bojujeme o nejlepší umístění ve všech výkonnostních kategorií. K tomu potřebujeme i Vás. Děkujeme. 

Ing. Tomáš Skoupý
Předseda klubu FC Hustopeče
info@fc-hustopece.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CHCETE SE STÁT SOUČASTÍ NAŠEHO KLUBU?

POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY

All contents © copyright 2021, FC Hustopeče. Práva vyhrazena.