HomePřidejte se k nám

FC HUSTOPEČEPŘIDEJTE SE K NÁM

Chcete, aby Váš syn oblékal dres FC Husopeče a stal se tak součástí našeho fotbalového klubu? Je Vaše dítě pohybově nadané a rádo sportuje? Pozorujete na svém synovi potenciál fotbalisty?  Pak hledáme právě Vás. Přiveďte své dítě do kolektivu spoluhráčů a dejte mu příležitost bavit se nejpopulárnějším sportem. Nábor mládeže probíhá po celý rok.

Nabízíme fotbalový růst pod odborným dohledem, náplň volného času a mnoho příjemných zážitků při práci s dětmi. Klub zajišťuje vše potřebné k celkovému fotbalovému i osobnostnímu vývoji mladého člověka.

Vynikající úroveň péče o mládež v FC Hustopeče je jistě velkým lákadlem přijít mezi nás

Neváhejte ani vy a kontaktujte náš klub FC Hustopeče, přiveďte tak ukázat své dítě, které nám předvede dovednosti pod dohledem vysoce kvalifikovaných a zkušených trenérů mládeže v našem sportovním areálu!

Všichni chlapci a dívky, kteří si chtějí s námi zatrénovat nebo nám předvést své dovednosti, jsou srdečně zváni.

  • S fotbalem úplně začínám (do 5 let)
  • S fotbalem začínám (od 5 - 6 let)
  • Už jsem si či někde kopal (6-7 let)
  • Ostatní případy

Pro Vás je ideální školička. Neřešíme fotbal, chceme si jen hrát zábavnou formou. Děláme hry s míčem i bez míče a zlepšujeme obratnost. 

Pro Vás je ideální mini přípravka. Již zde máme fotbalové základy a vzhledem k věku dítěte již bude i koordinačně a fyzicky vyspělejší. Pořád nehrajeme na žádné výsledky a vše jen o zábavě. Získáte nové kamarády, budete hrát i fotbalové turnaje. 

Pro Vás bude ideální mladší přípravka. Zde už pracujeme na technických dovednostech hráčů a začínáte vnímat pravidla hry. Pokud hráč bude spadat do této kategorie a ještě s fotbalem nezačal, nechte to na trenérovi. Je možné, že ho na chvíli posuneme do mini přípravky, abychom mu to neotrávily. 

Pokud je to hráč od 8 let, který ještě nekopal, určitě se nebojte. Vždy záleží na fyzické přípravě dítěte a jeho mentální stránce. Ne všichni zvládnou nastoupit v pozdějším věku, ale je to skutečně individuální. Jan Koller začal hrát až ve 12 letech. 

U ostatních věkových kategorii předpokládáme, že již fotbal hrál (popř. aspoň na ulici), takže přijďte dle tréninku Vaší kategorie.

Nabízíme možnost hrát mládežnické soutěže, kvalitní tréninkovou přípravu pod vedením kvalifikovaných trenérů, tréninky na travnatých hřištích, umělé trávě, v zimním období v tělocvičně.

Zajišťujeme kvalitní využití volného času mládeže, děti mají možnost jít ve stopách svých předchůdců, kteří nyní slaví úspěchy v profesionálním fotbale. Sport není jen o pohybu, formuje osobnost, vede k umění komunikovat, působit v kolektivu, překonávat překážky a zanechává neopakovatelné fotbalové zážitky. Proto přijďte mezi nás.

Klub FC Hustopeče neustále nabírá mladé hráče do všech věkových kategorií, proto neváhejte a kontaktujte nás. Veškeré informace či jakékoliv dotazy Vám s radostí poskytne Michal Vlk na tel. čísle 602608609 nebo formou e-mailu na adrese michal.vlk.ex@gmail.com .

Kontaktovat nás můžete také na facebooku, www.facebook.com/fchustopece

JAK POSTUPOVAT

Malá nápověda jak se k nám přidat
Volba své kategorie
Podle věku a zkušeností svého dítěte vyberu kategorie.
Vyhledat si čas tréninků
Pokud už máte volbu kategorie, zjistěte kdy mají trénink.
Dojděte na vyzkoušení tréninku
Trénink si přijďte vyzkoušet ať si dítě samo zjistí, že ho to bude bavit.
Dohodněte se s trenérem na zkušební době
Nikam nespechějte, ani my to nechceme. Dejme si 2-3 týdny na vyzkoušenou. Pokud ho to bude bavit, přihlásíte se na trvalo.
Stanete se plnohodnotným členem
S trenérem vyplníte přihlášku a hráče zaregistrujeme. Členské příspěvky platíme až od začátku či poloviny nového období.
Klubové výhody
Jako člen můžete využívat klubové výhody. Můžete si například objednat týmové oblečení s dotací klubu. Nebo využívat individuální tréninky.
Kategorievěk
Školička od 3 do 5 let
Mini přípravka od 5 do 6 let
Mladší přípravka ročník 2013 - 2014
Starší přípravka ročník 2011 - 2012
Mladší žáci 2009 - 2010
Starší žáci 2007 - 2008

CHCETE SE STÁT SOUČASTÍ NAŠEHO KLUBU?

All contents © copyright 2021, FC Hustopeče. Práva vyhrazena.