Členské příspěvky

Členské příspěvky členů klubu jsou jediný příjem, který je možné použit pro provoz klubu bez daných podmínek (dotací apod.). Bohužel i na náš klub se přenáší zvýšené náklady s provozem, které neustále velmi rostou. Přesto jsme pořád klub, kde získávají naši hráči nadstandardní podmínky   (klubové míče, dresy, praní dresů, platby za turnaje, doprava autobusem, slevy na klubové oblečení apod.)

Výkonný výbor schválil novou výši členských příspěvků pro rok 2023/2024 následovně:

Kategoriečástka
Školička2000 Kč/ročně
MIni přípravka3000 Kč/ročně
Ostatní kategorie4000 Kč/ročně
Členské příspěvky
Částka dle zvolené kategorie (2000-4000 Kč)
Číslo účtu 4945977003 / 0800
Variabilní symbol rodné číslo
Text jméno hráče a rok narození
Slevy V případě, že máte v klubu 2 hráče, první hráče platí plnou část, druhý má 50% slevu.
VyjímkyHráči trenérů a vedoucích týmů jsou od hrazení členských příspěvků osvobozeni.
Termín platby 30.10.2023
Upozornění V případě, že potřebujete řešit jakékoliv výjimky či žádosti ohledně plateb za členské příspěvky, prosím obracejte se přímo na předsedu klubu fc.hustopece@seznam.cz nebo na trenéra Vaší kategorie. Vše individuálně bude vyhodnoceno.

FC HUSTOPEČEJAK UHRADIT?

Každý hráč je potřeba aby byl registrován do klubového systému EOS. Zde najdete v sekci „platby“ pro Vás vygenerovanou platbu, kterou můžete pomocí platebních údajů uhradit.

Po přijetí platby bude platba označena a můžete si vygenerovat potvrzení o platbě např. pro pojišťovnu.

FC HUSTOPEČEJAK SE ZAREGISTROVAT

Aby jste byl náš plnohodnotný hráč, je potřeba se zaregistrovat. Získáte tzv. ID FAČR. V případě, že jste již hráč jiného klubu, je nutné dokončit převod do našeho klubu.  V tomto případě kontaktujte trenéra Vaší kategorie.

Pro registrace prosím vyplňte FAČR přihlášku. Toto předejte prosím trenérovi nebo zašlete na email.

Jste již zaregistrován a nevíte své ID FAČR? Přejděte na tento odkaz a vyhledejte hráče.