NezařazenéU13: Triangl 21.1.2023

25. 1. 20230

Na další triangl jsme si pozvaly týmy Dolních Kounic a Tatranu Kohoutovice. Tento triangl byl pro širší kádr a tak šanci dostali všichni zdravý hráči. Konečně jsme tak měli i někoho na střídání a hra zejména po fyzické stránce vypadala lépe.

Herní systém: 8+1

Herní čas: 2x 40 minut

FC Hustopeče – Kohoutovice 0:1

Jedná individuální chyba a velké množství neproměněných šancí. Klasická ukázka i mistrovského utkání, kdy dobýváme soupeře a z jednoho brejku dostaneme gól. Je vidět, že nedovedeme být trpělivý, hru roztahovat a soupeře si vytáhnout. Zároveň jde vidět velký rozdíl mezi kvalitou některých hráčů. Je potřeba na sobě hodně pracovat, aby se nám nůžky neroztahovaly.

FC Hustopeče – Dolní Kounice 1:2

Zápas lepší, opět góly z obřích individuálních chyb a zase naše velké šance. Zde podržel soupeře i jejich velmi šikovný gólman. Musíme hodně pracovat na finální stránce, jinak nás toto bude celou sezónu hodně limitovat, pokud chceme být úspěšní.

Triangl hodnotím pozitivně, zejména po zlepšení fyzické stránky. Hodnotit chyby z kterých jsme dostaly góly nebudu, je potřeba toto vždy odčinit i v útoku a to se nedařilo.