Mladší žáciU13: Turnaj v Rakousku

16. 1. 20230

Jako každý rok se účastníme halového turnaje v rakouském Poysbrunnu. Je zde specifická hala s kobercem a na mantinely. Hra tak má spád a nemá neduhy klasického futsalového stylu. Je dobré poznat jiné soupeře, jiný styl hry a také trošku zlepšit obzory. Takové zápasy by potřeboval náš tým jako sůl, jsou těžké zejména po fyzické stránce a kluci musí často hru velmi zrychlit. V naší soutěž mají na všechno čas, ale tady to byla správná škola.

Na turnaj se určitě hodně kluků těšilo, ale bohužel nás postihla velká marodka. Museli jsme tak hodně improvizovat, ale nakonec jsme to celé velmi dobře odmakali.

Ihned v prvním zápase náš tým narazil na konečného vítěze turnaje, FC Mistelbach. Tým, který měl v kádru hráče 2x větší než naše byl skutečně velmi těžkou zkouškou. Kluci si ještě navíc zvykali na povrch a mantinely a chvíli to skutečně hořelo. Rychlým přenášením hry jsme se dočkali vedení 1:0, ale nápor velmi fyzicky vyspělých hráčů nemohl náš tým ustát. Zápas skončil nakonec 1:1. V technických dovednostech jsme soupeře sice přehrávali, ale v soubojích u mantinelu jsme ztráceli. Další zápasy jsme vždy vyhráli 3:2. Myslím, že naše hra byla kvalitní, ale v pokud došlo na důraz, tak zde soupeři z Rakouska byli dominantní.

Celkové umístění: 3.místo (bez prohry)

Hráči: Simon Vlk, Matyáš Pavláček, Marek Brabec, Tomáš Wies, Tobiáš Vlk, Kuba Muller, Jan Nedbálek, Tomáš Sadílek

Kompletní výsledky: odkaz

Odkaz na fotky organizátora: 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CHCETE SE STÁT SOUČASTÍ NAŠEHO KLUBU?

POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY

All contents © copyright 2021, FC Hustopeče. Práva vyhrazena.