KlubMládežSoustředění 2023

2. 1. 20230

Vážení rodiče,

děkujeme a velmi si ceníme Vašeho zájmu o naše soustředění a dává nám to zpětnou vazbu, že to dělám asi dobře. Na základě Vašeho zájmu tedy oznamujeme oficiální spuštění přihlášek na soustředění FC Hustopeče a to dle uvedených pravidel:

Přihlášky na soustředění 2023 spuštěny!

Termín 6.8  – 11.8.2023 Neděle od 14 hodin, příjezd Hustopeče 17 hodin
Pro koho Ročník 2015 – 2008 Přednost mají do počtu hráči FC Hustopeče, následně i hráči jiných klubů. Mladší ročník pouze individuálně dle domluvy.
Počet hráčů 40 Prosím, neodkládejte přihlášku, počet je omezený.
Místo Penzion Zubr, Ujčov www.penzionzubr.cz
Cena 5 000 Kč * Možnost uplatnit příspěvek do pojišťovny. Možnost hradit v rámci zaměstnaneckých benefitů. Faktura bude vystavena dle domluvy.
* Plánujeme 2 velké fotbalové turnaje a výtěžek uplatnit na dotaci na hráče. Počítáme se zapojením rodičů při jejich pořádání. Očekáváme dodatečnou slevu minimálně 500 Kč/osoba.
Obsah ceny Ubytování, stravování (5x denně), pitný režim, fotbalový trénink, tréninkový komplet, trenérský dohled, doprava bus zpět do Hustopečí
Doprava Na místo pořádání soustředění je nutné vlastní doprava. Hráči ale budou dopraveni společnou dopravou v pátek 11.8 autobusem do Hustopečí.
Platební podmínky Záloha 1000 Kč Do 28.2.2023
Storno podmínky V případě nemoci vždy vracíme plnou část. V jiných případech o storno rozhoduje klub. Prosím respektujte, že soustředně je pořádáno bez zisku. Jakékoliv zrušení může cenu zvýšit i pro ostatní účastníky. Z tohoto důvodu jsme nuceni vždy trvat na propadnutí zálohy popř. doplatku, pokud je již výrazně po termínu.
Doplatek bude oznámen až po upřesnění ceny, předpoklad do 31.5.2023

Přihláška

Aktuálně přihlášení hráči (Aktualizace 13.1.)

Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka
Tobiáš Vlk (Z) Simon Vlk (Z) Adam Wies (Z) Honza Bednář
Tobiáš Richter Tomáš Wies (Z) Štěpán Hirš Filip Birkenfeld (Z)
Ondřej Osička (Z) Liliana Birkenfeld (Z) Christian Andrej Brzobohatý (Z) Jakub Hoštický
Viktor Stehlík Tomáš Sadílek (Z) Leoš Suchánek Vít Novotný
Lukáš Moró Martin Hirš Vlastimil Hela (Z) Daniel Klimeš
David Rojka Kuba Muller David Skoupý (Z) Týna Škarpová
Robin Jeřábek (Z) Daniel Tomeška Samuel Konečný (Z)
Jonáš Škarpa Jan Winter Daniel Rojka
Matyáš Pavláček (Z) Alan Blažek (Z)
Jan Nedbálek Maxmilian Ducháč
Marek Brabec (Z) Jan Gottinger (Z)
Lukáš Andrlík (Z) Šimon Malík
Mateo Cabal (Z)
Jiří Hušek (Z)
Aktuálně 40 přihlášených (Z) – uhrazena záloha
Volných míst původní kapacita vyčerpána! Ještě máme rezervu 10 osob, které ale může penzion vyčerpat. Proto s případnou přihláškou neotálejte.