Mladší žáciU13: Výhra ve Šlapanicích

2. 10. 20220
Zápas Šlapanice – FC Hustopeče U13 “A”
Výsledek 1:5  (0:1)
Góly 3x Simon Vlk, 1x Marek Brabec, 1x Kuba Tomeček
Herní formát 2x 30 minut, 8+1
Soutěž 1.třída krajské soutěže, skupina B
Soupiska Lukáš Andrlík, Kuba Muller, Tomáš Wies, Jan Winter, Marek Brabec, Kuba Tomeček, Simon Vlk, Dan Tomeška, Jan Nedbálek, Nicol Hanáková

 

Jako zatím neporažený tým soutěže jsme vyrazili na hřiště Šlapanic u Brna. Hřiště bylo hodně podobné našemu hlavním hřišti, blativé, ale navíc i hrbolaté. To většinou nevyhovuje naší hře, ale pro obě strany stejné. Soupeř i loni nám dělal problémy a nevzdává se lehce. Čerpá často z výrazně větších hráčů než máme my a zde se to opět potvrdilo. Fotbalovost ale byla opět jednoznačně na naší straně.

Po velmi vyrovnané a nejednoznačné první polovině zápasu, kde jsme získali vedení po proměněné penaltě Simona, který pomstil faul na Dana, jsme vlétli do druhého poločase jednoznačně. Nicol se podařilo 2x krásně utéct, obejít domácí obranu a nahrát Kubovi a Markovi. Oba s šanci naložili úspěšně. K tomu se přidal dalšími 2 krásnými góly opět Simon a vítezství 5:1 bylo na světě.

Výsledek ale příliš neodpovídá dění, které se odehrálo na hřiště. Soupeř byl fyzicky velmi vyspělý a to dělalo našim “obecně” menším hráčům problém. Přehráli jsme soupeře ale technicky, bojovností a musím říct, že i srdcem. Řada hráčů si vyzkoušela různé pozice, abychom uměli reagovat na konkrétní situaci v zápase. Zároveň hráče učíme univerzálnosti.

Všichni hráči odvedli na hřišti velmi kvalitní výkon. Hráči utkání: Simon Vlk, Nicol Hanáková, Kuba Muller.

Velký respekt za sportovní chování zaslouží Marek Brabec, který přišel podat ruku Nicol za nahrávku na gól a zároveň ji pomoct po pádu ze země. To je pro mě největší zážitek ze zápasu.

Děkujeme opět velkému fans rodičů, kteří podporují náš tým na všech zápasech.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CHCETE SE STÁT SOUČASTÍ NAŠEHO KLUBU?

All contents © copyright 2021, FC Hustopeče. Práva vyhrazena.