HomeTýmové oblečení

TÝMOVÉ OBLEČENÍ

Cílem klubu FC Hustopeče je vytvořit jednotnou koncepci týmového oblečení, které bude možné v rámci jednotlivých kategorií dále přenášet.

Povinnosti hráče, který se účastní tréninku:

• tréninková mikina (V žádném případě nesmí být bavlněná!)
  • tréninkové kalhoty (žádné bavlněné tepláky, žádné šusťáky, kalhoty nesmí bránit hráči v pohybu). Doporučujeme nabízené úzké kalhoty.
  • Tréninkový komplet (dres, šortky, štuplny, ponožky – pozor! Ponožky aspoň nad kotníky, nízké ponožky jsou neakceptovatelné)
  • Termo prádlo (žádné bavlněné trička apod). Spodní i dolní. Dle počasí připraveno k použití.
  • Šusťáková bunda (pro případ deště, abychom nemuseli rušit trénink)
  • Zimní doplňky (čepice, rukavice, nákrčník). Na trénink žádné kulichy.
  • Hygiena (ručník, pantofle …). Povinnost každého hráče.

A co na zápasy:

• Vycházková souprava (dodržuj týmový koncept a vždy reprezentuj tým)
  • Šusťáková bunda
  • Hygiena (ručník, pantofle …). Povinnost každého hráče.
  • Sleva pro členy klubu
  • Přenositelnost oblečení
  • Obměna oblečení

Každý hráč má nárok na slevu 50% z objednávky oblečení, ale do maximální hodnoty 1000 Kč. Cílem je zejména vycházková souprava pro reprezentaci klubu.

V rámci sjednocení typu a značky oblečení zajistíme možnost si oblečení přenášet v rámci kategorie. Pokud už je Vám malé, přeprodejte či přenechte kategorii níže. Děkujeme.

Máme zajištěno, že uvedená kolekce bude v oběhu 4 roky. Veškeré zboží je většinou navíc skladem, není potřeba čekat tak několik měsíců jak u ostatních značek.

NABÍDKA

Objednávka týmového oblečení

Pokud chcete objednat týmové oblečení, prosím projděte si PDF nabídku a než bude možnost online formuláře, využijte starý objednávkový systém.

Objednávky se budou uzavírat vždy k 15.dní v měsíci

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

CHCETE SE STÁT SOUČASTÍ NAŠEHO KLUBU?